• Egzamin - wyniki

• Drodzy ÓSMOKLASIŚCI, gratulujemy wyników! Jesteśmy dumni z rezultatów osiągniętych przez każdego z Was. Wiemy, ile pracy włożyliście w przygotowania do egzaminu, i jak nerwowy był to okres. Przed Wami jeszcze wiele prób, testów i sprawdzianów ( nie tylko szkolnych), więc życzymy Wam siły, wytrwałości i spełnienia marzeń.

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne

• Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

• „To już jest koniec, nie ma już nic…”? Nie, to nieprawda. Przed nami wakacje, urlopy, odpoczynek i niecierpliwe oczekiwanie na nowe wyzwania.

Stało się! Nadszedł ten długo wyczekiwany moment, że odświętnie ubrani i w dobrych humorach udaliśmy się do szkoły, by wspólnie zakończyć rok szkolny 2021/ 2022. Był to czas życzliwości, radości i wzruszeń. Z łezką w oku pożegnaliśmy naszych wspaniałych ósmoklasistów, życząc im wielu sukcesów w kolejnej szkole. Były oczywiście gratulacje i nagrody dla uczniów, którzy osiągnęli imponujące wyniki w nauce, wzorową frekwencję lub wiedli prym w konkursach przedmiotowych, sportowych, czytelniczych, zdrowotnych, ekologicznych, fotograficznych i wielu, wielu innych. Po prostu mieliśmy swoje małe święto. Nie byłoby ono możliwe oczywiście bez wsparcia cudownych Rodziców, którym w tym miejscu serdecznie dziękujemy.

Ten dzień dał nam także możliwość przytulenia i pożegnania dwóch nauczycielek: p. Magdaleny Dumańskiej, która postanowiła zmienić barwy klubowe ;-) oraz odchodzącej na zasłużoną i wyczekiwaną emeryturę, p. Bożeny Księskiej. Kochane Panie, bardzo dziękujemy za wszystkie wspólnie spędzone lata w naszej szkolnej Rodzinie.

24 czerwca 2022 r. właśnie się dobiega końca, więc WSZYSTKIM wszystkiego dobrego na okres wakacyjny życzą: Dyrekcja, Grono Pedagogiczne oraz Pracownicy Administracji i Obsługi.

Widzimy się we wrześniu!

• Rozstrzygnięcie konkursu „Sleeveface, czyli ubierz się w książkę”.

• Z przyjemnością prezentujemy efekty konkursu fotograficznego, który polegał na perfekcyjnym dopasowaniu uczestnika do okładki wybranej przez siebie książki.

A oto zwycięzcy konkursu w trzech kategoriach.

I kategoria:

Klaudia Synowiec (kl. 0a)

II kategoria:

Nagroda ex aequo: Filip Synowiec (kl.1) oraz Julia Hankus (kl. 2)

III kategoria:

Nagroda ex aequo: Olgierd Markowiak (kl. 5) oraz Dominik Dulik (kl. 7)

Gratulacje dla WSZYSTKICH uczestników konkursu.

A oto zwycięzcy konkursu w trzech kategoriach.

I kategoria:

Klaudia Synowiec (kl. 0a)

II kategoria:

Nagroda ex aequo: Filip Synowiec (kl.1) oraz Julia Hankus (kl. 2)

III kategoria:

Nagroda ex aequo: Olgierd Markowiak (kl. 5) oraz Dominik Dulik (kl. 7)

Gratulacje dla WSZYSTKICH uczestników konkursu.