• Wycieczka do Kosmoparku🚀🚀🚀

• Wczoraj kl.0-3 wybrały się na wycieczkę do Kosmoparku w Krakowie gdzie mogły poszerzyć swoją wiedzę na temat kosmosu. Wrażeń nie było końca a sam pobyt w Kosmoparku dał nam wszystkim przez chwilę poczuć jak to jest znaleźć sie w tym fascynującym pozaziemskim świecie✨✨✨

Chodzenie po marsie, nieudany lot w kosmos, brzmienie  naszego głosu  na innych planetach, nasz wiek na innych planetach, taniec z kosmitami, ucieczka przed meteorytami… i wiele wiele innych atrakcji. Zapraszamy do kosmicznej fotorelacji☺️🚀✨

Wychowawcy kl. 0-3

• Śniadanie wielkanocne w 0a🐣🐣🐣

• Kogo jajko zostanie całe po składaniu życzeń ? Co zjemy na śniadanie wielkanocne? Jak smakuje rzeżucha? Gdzie schowały się wszystkie czekoladowe jajka? I czy wielkanocny zajączek o nas nie zapomniał? 👀

w tym dniu Zeróweczka znalazła odpowiedzi na te wszystkie pytania☺️

Dziękuje bardzo rodzicom naszej klasy za pomoc w przygotowaniu tego pięknego dnia♥️

E.M.

• Przegląd talentów

• To, że nasza szkoła jest skarbnicą talentów już każdy dobrze wie; recytatorskie, sportowe, matematyczne, przyrodnicze .... a dzisiaj prezentujemy te najmłodsze czyli kl. 0a i 0b, które wczoraj przepięknie reprezentowały naszą szkołę na Gminnym Przeglądzie Przedszkolnych Talentów gdzie tematem przewodnim była muzyka filmowa.

E.M. i L.B.

• WIELKI FINAŁ I NASI WIELCY UCZNIOWIE!

• Wczoraj nasi WSPANIALI chłopcy, czyli Jan Lurka (klasa III) i Tomasz Kmiecik (klasa IV), wzięli udział w wielkim finale XXIII edycji Wojewódzkiego Konkursu Ekologicznego „Na ratunek Ziemi”. W Małopolskim Centrum Dźwięku i Słowa w Niepołomicach odbyła się uroczysta gala, podczas której wręczono nagrody tym, którzy wykazali się nie lada talentem plastycznym, fotograficznym lub literackim oraz fenomenalną wiedzą na temat klimatu. Nasi uczniowie zdobyli podium: Jaś zajął DRUGIE miejsce w kategorii wiekowej klas 1 - 3, natomiast Tomek PIERWSZE miejsce w kategorii wiekowej klas 4 - 6.

Chłopcy, jesteście WIELCY!!

Jakże przyjemnie kończy się ten tydzień…